ÜRÜNLERİMİZ

ÜYE GİRİŞİ
e-mail :
şifre :


  Şifremi unuttum
  Yeni üyelik
  Üyelik şartları
  Gizlilik politikasıPowered by Vectoral Art

Online Gizlilik


Online gizliliğinizin korunması gelişen bir kavramdır ve Kaşe Market, güncel ve etkili online gizlilik standartları ve uygulamaları korumak için var gücüyle çalışmayı planlamaktadır. Size kolaylık sağlamak üzere Web sitemizin her sayfasına bu sayfa için bir bağlantı yerleştirdik. Sorularız ya da sorunlarız için bize info@kasemarket.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Kaşe Market bu Online Gizlilik Politikası'nı, Kişisel Bilgilerinizi kullanırken göstereceğimiz özeni anlamanız için oluşturdu. Kaşe Market, dünyanın her yerinde gizliliğinizi korumak üzere yürürlüğe konan ilgili yasaların tümüne uymaya özen gösterir.

Taahhüt

Gizlilik ilkelerine uyacağımızı taahhüt ediyoruz ve Internet üzerindeki kişisel gizlilik haklarını korumaya yönelik endüstri çapındaki girişimlere etkin olarak katılıyor ve bu girişimleri destekliyoruz. Online gizliliğinizin korunması gelişen bir kavramdır ve Kaşe Market web sitesi bu konudaki talebi karşılamak üzere sürekli olarak geliştirilmektedir.

Online Gizlilik Politikamız hakkında yorum ve sorularınız için lütfen info@kasemarket.com adresinden bize ulaşın. Mutlak gizlilik konusunda garanti veremesek de, sorunları olabildiğince kısa sürede çözmek için var gücümüzle çalışacağız.

Bu Web sitesini kullandığınızda, Kaşe Market'in Online Gizlilik Politikası'nın hükümlerini ve Kaşe Market'in yukarıda açıklanan amaçlar ya da Web üzerinde Kişisel Bilgilerinizi talep ederken belirttiği gerekçeler doğrultusunda topladığı bilgileri kullanma koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Online Gizlilik Politikası'nda herhangi bir değişiklik yapıldığında, bu değişiklikleri belirli bir süre boyunca Web sitemizde duyurarak durumdan haberdar olmanızı sağlayacağız.

Gizlilik Politikası

kasemarket.com/privacy adresinde bulabileceğiniz Gizlilik Politikası çerçevesinde, Kaşe Market'in, kişisel bilgilerinizi toplamasına, işlemesine ve depolamasına izin vermiş sayılırsınız. Bu Web sitesiyle bağlantılı olarak kişisel bilgilere erişirken, bu bilgileri kullanırken ve/veya sunarken ilgili tüm yasalar ile mevzuata ve Kaşe Market'in Gizlilik Politikası'na uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

kasemarket.com2005©Tüm hakları saklıdır.


Düğün salonu Düğün Salonları Online Çiçek Siparişi